62 501 75 60

Audyt BRC

Rzetelny audyt BRC w zakładach produkcyjnych i sieciach handlowych

Oferta firmy Epak jest dedykowana przedsiębiorcom, jacy chcą działać na co dzień w zgodzie z obowiązującymi standardami – na przykład w obszarze związanym z produkcją żywności. Wykonujemy audyt BRC, jaki ma na celu zweryfikowanie warunków do wdrażania standardów BRC Food lub też ocenę, czy w danym momencie kryteria są spełnione. To ważne, ponieważ przestrzeganie tych zasad ma ogromny wpływ na renomę firm produkcyjnych oraz to, czy działają one w prawidłowy sposób.

Rzetelny audyt BRC w rozsądnej cenie

Nasi specjaliści dysponują ogromnym doświadczeniem, dzięki któremu są w stanie bardzo skutecznie realizować zadania w zakresie związanym z pracami audytorskimi. Oceniają stan rzeczy w zakładach na przykład w odniesieniu do: magazynowania żywności, pakowania i przepakowywania świeżych warzyw i owoców czy też produkcji opakowań z tworzyw sztucznych i aluminium. Zakres tematyki jest szerszy, a certyfikat BRC wydatnie pomaga w zapanowaniu nad tymi obszarami.

BRC i HACCP, czyli drogowskazy dla producentów

Na całym świecie standardy związane z żywnością są bardzo istotne. Wszelkie produkty spożywcze, które trafiają na stoły konsumentów, powinny gwarantować zdrowie i bezpieczeństwo. Dzięki certyfikacji HACCP i nie tylko kupujący wyroby może mieć poczucie, że wydaje swoje pieniądze na coś wartościowego, co nie zaszkodzi jemu ani jego najbliższym. Epak pomaga w wypracowaniu takiej sytuacji.

Rozwiązania, którym ufają Klienci

Profesjonalny i kompletny audyt BRC, jaki proponujemy naszym Klientom skutkuje wzrostem zaufania handlowców i nabywców. Kreuje także mechanizmy systematycznej kontroli, jaka przekłada się na wyższą jakość oferowanych konsumentom towarów czy usług świadczonych w sferze związanej z dystrybucją żywności. Standard BRC Food, oryginalnie opracowany przez brytyjskich ekspertów, stanowi dziś normę w krajach Unii Europejskiej, jak też w Ameryce Północnej. Razem z Epak można wdrożyć go w ramach własnej działalności.