certyfikat kwiecien - "Praktyczne zastosowanie nowoczesnych preparatów mikro-kapsułkowych w dezynsekcji oraz profesjonalna dezynfekcja w zwalczaniu afrykańskiego pomoru świń i grupy ptaków"

Praktyczne zastosowanie nowoczesnych preparatów mikro-kapsułkowych w dezynsekcji oraz profesjonalna dezynfekcja w zwalczaniu afrykańskiego pomoru świń i grypy ptaków. Muchy w kurniku i ich zwalczanie. Wykorzystanie nowoczesnych mierników UNIPHOS w pomiarze PH3. Mikrokapsułki – skuteczne produkty biobójcze przeznaczone do zwalczania owadów latających i biegających.

Uczestnik szkolenia został zaznajomiony z wymaganiami dotyczącymi wykorzystania nowoczesnych mierników UNIPHOS w pomiarze PH3. Mikrokapsułki – skuteczne produkty biobójcze przeznaczone do zwalczania owadów latających i biegających. 

Temat Szkolenia :

  1. Pyretryna, cyfenotryna i permetryna – pyretroidy i ich charakterystyka. Mikrokapsułki (CS) – forma użytkowa skutecznych produktów biobójczych przeznaczonych do zwalczania owadów latających i biegających
  2. Muchy w kurniku i ich zwalczanie: Wykorzystanie klotianidyny w produktach w formie użytkowej PA w zwalczaniu much
  3. Wykorzystanie w praktyce nowoczesnych mierników UNIPHOS w pomiarze PH3
  4. Produkty do dezynfekcji w ofercie Agrosimex i praktyczne ich zastosowanie w usługach DDD, w tym w zwalczaniu ASF i grypy ptaków

Zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami i problemami, o które rozwiązujemy:

Kliknij i zapoznaj się z naszą ofertą wdrażania systemów HACCP, GHP, BRC.

 

Bezpośredni kontakt

Wypełnij formularz