• Motyl nocny o rozpiętości skrzydeł do 25 mm i ciele długości około 14 mm. Przednie skrzydła są szare z dwoma charakterystycznymi ciemnymi zygzakowatymi liniami w części nasadowej i wierzchołkowej.
  • Motyle nie pobierają pokarmu.
  • Szkodliwe są larwy – gąsienice, które przędą przez całe życie lepkie nici, którymi zlepiają w grudki ziarno, na którym żerują.
  • Usunięcie splotów przędzy jest trudne i powoduje dodatkowe straty. Larwy żerują zwykle tylko w wierzchniej warstwie w oprzędach.

Mklik mączny - zwalczanie szczurów i myszy, zwalczanie much mrówek, oprysk na kleszcze i komary, zwalczanie pluskiew, dezynfekcja urzędów, dezynfekcja klimatyzacja, dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych, gazowanie zbóż silosów magazynów, zamgławianie termiczne ulv, usuwanie roztoczy alergenów, ozonowanie mieszkań klimatyzacji, usuwanie grzybów pleśni bakterii, wdrożenie haccp punkty krytyczne, audyt biologa terenowego brc, dokumentacja haccp ghp gmp, szkolenia dla pracowników ifs haccp, sprzątanie poddaszy strychów piwnic, usuwanie odchodów gołębi i innych ptaków, sprzątanie i odkażanie po zgonach, zwalczanie roztoczy i ich alergenów, odgrzybianie, likwidacja pleśni grzybów alergenów, izolacja pozioma przy zawilgoceniu murów piwnic, osuszanie budynków i mieszkań, usuwanie wilgoci, badania laboratoryjne pleśni grzybów, pobieranie próbek z powietrza i różnych innych powierzchni

Skuteczne sposoby zwalczania mklika mącznego

ZADZWOŃ 62 501 75 60

Sprawdzone metody, pełna oferta dezynsekcji:

https://deratyzacja-epak.pl/oferta/dezynsekcja/

 

Przeczytaj także o: zwalczanie mrówki faraona