62 501 75 60

Ozonowanie w Poznaniu

Zapewnienie sterylnej czystości w domu jest praktycznie niemożliwe, nawet sprzątając kilka razy w tygodniu. Roztocza, kurz czy inne drobnoustroje trudno jest usunąć przy użyciu tradycyjnych środków czystości. Skutecznym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chciałyby pozbyć się brzydkiego zapachu, bakterii czy alergenów, jest ozonowanie. Ozon składa się z trzech atomów tlenu, co czyni go najskuteczniejszym, a przede wszystkim naturalnym środkiem czyszczącym. Od lat ozonowanie wykorzystywanie jest w wielu różnych miejscach zarówno w firmach, jak i prywatnych domach. Nasza firma wykonuje profesjonalne i bezpieczne ozonowanie. Poznań to jedno z miast, na terenie którego dostępne są nasze usługi.

Ozonowanie – czym jest i gdzie warto je przeprowadzać?

Wykorzystanie ozonu do dezynfekcji to obecnie jedna z najpowszechniejszych metod, która pozwala zachować czystość w domach czy lokalach użytkowych. Ozonowanie świetnie sprawdza się tam, gdzie konieczna jest sterylna czystość mikrobiologiczna, ale również wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba odświeżenia czy odkażenia danego pomieszczenia. Ozonowanie domu to doskonały sposób na pozbycie się z niego różnego rodzaju mikroorganizmów, roztoczy, pleśni, bakterii czy grzybów. Mają one negatywny wpływ na nasze zdrowie, ponieważ często bywają źródłem chorób. Te metoda dezynfekcji będzie również świetna dla alergików, ponieważ umożliwia skuteczne pozbycie się zalegających alergenów.

Wykonujemy ozonowanie w Poznaniu w takich miejscach jak:

 • przedszkola, żłobka i szkoły,

 • pojazdy komunikacji miejskiej,

 • hale produkcyjne,

 • magazyny,

 • biura.

Ozonowanie domu czy obiektów użyteczności publicznej nie tylko oczyszcza przestrzeń z drobnoustrojów, ale jednocześnie zapewnia pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Co ważne, są one trwale usuwane, a nie jedynie maskowane. 

Na czym polega ozonowanie mieszkania?

Planujesz sprzedać lub wynająć mieszkanie? Chcesz odświeżyć swój dom i usunąć z niego szkodniki? Ozonowanie będzie najlepszym, a jednocześnie najbardziej kompleksowym rozwiązaniem. Tradycyjne środki chemiczne nie zawsze będą wystarczające, żeby pozbyć się insektów czy gryzoni. Ozonowanie to gwarancja tego, że mrówki, karaluchy czy myszy na zawsze znikną z Twojego domu. W tym celu warto regularnie wykonywać dezynfekcję tą właśnie metodą takich pomieszczeń jak:

 • spiżarnie,

 • kuchnie,

 • garderoby,

 • garaże.

W tym celu wykorzystujemy specjalny generator ozonu, który jest całkowicie bezpieczny dla mieszkańców. Nie wymaga bowiem stosowania żadnych środków chemicznych, ponieważ po przeprowadzonym czyszczeniu pozostaje jedynie tlen.

Co daje ozonowanie i czy warto je wykonać?

Proponujemy ozonowanie ścian w domach, mieszkaniach czy miejscach pracy. Gwarantuje to pozbycie się grzybów lub pleśni. Zapewniamy nie tylko ozonowanie domów, ponieważ nasze usługi świadczymy także dla różnych branż, m.in. hotelarskiej, usługowej czy transportowej. Jest to metoda skuteczna, a przede wszystkim ekologiczna, która umożliwia pozbycie się drobnoustrojów, bakterii, alergenów czy brzydkich zapachów. Po wykonanym ozonowaniu powietrze jest świeże, a przestrzeń wyjątkowo czysta. Wykonywane przez nas ozonowanie w Poznaniu to metoda, która zapewnia:

 • usuwanie alergenów,

 • odgrzybienie,

 • eliminację alergenów,

 • pozbycie się brzydkich zapachów,

 • dezynfekcję,

 • odświeżenie.

Uniwersalne właściwości tego sposobu czyszczenia sprawiają, że ozonowanie sprawdzi się niemal w każdym miejscu.

Ozonowanie po pożarze i innych wypadkach

Ozonowanie wykonuje się również w mieszkach, w których doszło do pożaru czy innej nieprzyjemnej sytuacji. Czyszczenie po pożarze umożliwia pozbycie się zapachu spalenizny, dzięki czemu już po kilku dniach lokal nadaje się ponownie do użytku. Oferujemy również ozonowanie po zalaniu, co pozwala zdezynfekować powietrze oraz całą powierzchnię, a jednocześnie usunąć pleśń czy grzyby. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz specjalistyczne urządzenia, dzięki którym gwarantujemy profesjonalne wykonania ozonowania w Poznaniu.

 

Zapoznaj się także z naszą ofertą: Wdrażanie HACCP w Poznaniu