62 501 75 60

Środowisko wolne od komarów, kleszczy i mrówek.

Środowisko wolne od komarów, kleszczy i mrówek.

Masz problem z komarami, kleszczami lub mrówkami w swoim środowisku – bezpieczne metody zapobiegania i usuwania nieproszonych gości najczęściej za pomocą insektycydów.

Zadzwoń! 62 501 75 60

kleszcze

Nasi przeszkoleni technicy, za pomocą specjalnych preparatów w opryskiwaczach, zaaplikują bezpieczną dawkę odpowiedniego środka (insektycydu) w miejsca odpoczynku i żerowania szkodników takich jak: liście, kora, tereny roślinne, budynki, ganki, okapy, patia, ekrany okienne oraz inne obszary ich występowania. 

Technik najpierw wykona inspekcję terenu i oceni, jakie wykonać czynności aby najskuteczniej ochronić lub wyeliminować już nieproszonych gości oraz jaki zastosować środek. Następnie preparat jest bezpiecznie rozpylany dokładnie w miejscach najczęstszego występowania kleszczy i ich larw, mrówek oraz komarów.

ukąszenie komaraGdy zaaplikowany preparat wyschnie – zazwyczaj około 30 do 60 minut – ochrona będzie już gotowa i wszyscy, zarówno Ty, zwierzęta, dzieci, goście i klienci będziecie mogli cieszyć się miejscem wolnym od komarów, kleszczy czy mrówek!

Używamy najbezpieczniejszych insektycydów z grupy pyretroidów. Są to naturalne i syntetyczne środki ochrony roślin używane w celu zwalczania owadów. Zaliczają się do trzeciej generacji insektycydów.

Zaletą pyretroidów jest  działanie wybiórcze – trujące dla owadów, a mało szkodliwe dla ludzi i innych organizmów wyższych. Nie działają na grzyby. Stosuje się je często do ochrony drewna.

jak pozbyć się mrówek

Pomożemy Ci pozbyć się problemu,

Zadzwoń! 62 501 75 60

 

Lub zostaw do siebie kontakt, skontaktujemy się:

Imię (wymagane)
Kontakt (wymagane)
Opis (opcjonalnie)