62 501 75 60

Usuwanie gniazda os

Skuteczne usuwanie gniazda os – nawet w trudnych lokalizacjach

Firma Epak działa po to, aby ułatwiać swoim Klientom życie. Usuwamy problemy, którym osoby indywidualne czy przedsiębiorcy nie są w stanie zaradzić we własnym zakresie. Skuteczne zwalczanie os to zadanie, jakiego nie należy podejmować się samodzielnie. Skutki mogą bowiem okazać się naprawdę fatalne. Osy zaliczają się do owadów agresywnych, a ich agresja wzrasta wraz z temperaturą oraz liczebnością osobników w gniazdach. Dlatego najwięcej kłopotów z tymi stworzeniami notuje się w okresie letnim.

Sprawne usuwanie gniazda os tylko z nami!

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy gotowi do realizowania nawet bardzo trudnych zleceń. Zdarza się, że osy w danym gnieździe są wyjątkowo liczne, ponadto gniazda potrafią znajdować się w miejscach trudno dostępnych. Epak posiada zespół wykwalifikowanych specjalistów, których działania gwarantują pożądany efekt. Nasi pracownicy dysponują odzieżą ochronną oraz ekologicznymi preparatami, jakie obezwładniają osy, które następnie da się unieszkodliwić.

Dla nas zwalczanie os to żaden problem

Zagrożenia obecnością os nie należy lekceważyć. Jak już wspomniano, są to owady dość agresywne, a ich użądlenia są bardzo bolesne. W przypadku osób uczulonych na kompleks protein zawartych w jadzie może dojść nawet do wstrząsu anafilaktycznego i śmierci. Podobnie niebezpieczne są użądlenia w okolicach jamy nosowo-gardłowej oraz w ramach układu oddechowego. Usuwanie gniazda os pozwoli wyeliminować ryzyko – z pomocą Epak nie będzie to skomplikowane ani kosztowne.

Koniec z nieproszonymi gośćmi

Polecamy skorzystanie z naszych usług. Zapewniamy szybką reakcję na każde zlecenie i podejście zgodne z zasadami sztuki. Nasze działania prowadzimy w starannie dobranym momencie – najlepiej w porze wieczorowej, kiedy wszystkie owady przebywają w gniazdach. Wtedy zwalczanie os ma największe szanse powodzenia. Zachęcamy do kontaktu z firmą Epak i ustalenia wszelkich szczegółów naszej pracy na Państwa posesji.