62 501 75 60

Wdrażanie HACCP w Poznaniu

Nasza firma P.H.U. „EPAK” działa na rynku już od kilkunastu lat. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dlatego wiemy jak wdrożyć HACCP w skuteczny sposób. Oferujemy kompleksową usługę, która zachowuje najwyższe standardy jakościowe. Prowadzimy szkolenia oraz wspieramy obiekty przemysłu spożywczego, sklepy z żywnością, restauracje i mniejsze lokale gastronomiczne, a także przedszkola, hotele czy firmy cateringowe. Zapewniamy efektywne i bezproblemowe wdrożenie HACCP. Poznań i jego okolice są obszarem, w którym działamy.

Co to jest HACCP w gastronomii?

Wiemy, że wiele osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gastronomią, zadaje pytanie: co to jest HACCP w gastronomii? Z tego powodu wyjaśniamy: HACCP w gastronomii to system, który zapewnia bezpieczeństwo zdrowotne żywności, a także umożliwia stałą kontrolę oraz identyfikację zagrożeń. Jego wdrożenie jest w Polsce obowiązkowe. Obowiązkowi temu podlegają zakłady zajmujące się przetwórstwem i produkcją artykułów spożywczych, a także wszystkie restauracje, kawiarnie, piekarnie, sklepy z żywnością, puby, cukiernie, bary itd. Wszelkie wytyczne regulują w tym przypadku przepisy HACCP w gastronomii. Ich wdrożenie jest często długotrwałą oraz żmudną pracą. Z tego względu nasza usługa pozwala zaoszczędzić czas, który będziesz mógł przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu! Ponadto oferujemy również szkolenie HACCP dla pracowników, tak aby działali oni w sposób świadomy oraz zgodny z wytycznymi.

Jak wdrożyć HACCP?

Wdrożenie HACCP dla małej gastronomii składa się z kilku etapów. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie współpracy z nami, to pomożemy Tobie na każdym z nich. Zajmujemy się:

 • profesjonalnym przeprowadzeniem analizy zagrożeń,

 • wyznaczeniem punktów kontroli,

 • zdefiniowaniem limitów krytycznych dla danych punktów kontroli,

 • wdrożeniem procedur monitorowania HACCP w mieście Poznań,

 • zaplanowaniem działań naprawczych, które będzie należało wykonać w punktach kontroli, gdy limity krytyczne zostaną przekroczone,

 • przeprowadzeniem kontroli oraz weryfikacji skuteczności wdrożonego systemu HACCP w poznańskich lokalach gastronomicznych i zakładach,

 • prowadzeniem wymaganej dokumentacji dotyczącej każdej z procedur, a także zapisów we wszystkich zasadach.

Powyższe etapy muszą zostać zrealizowane bez względu na wielkość obiektu czy przedsięwzięcia. Oferujemy w pełni profesjonalne oraz skuteczne wdrożenie HACCP. Restauracje, zakłady spożywcze, hotele czy sklepy z żywnością nie mają w tej dziedzinie przed nami żadnych tajemnic, gdyż doskonale znamy przepisy HACCP w gastronomii.

Szkolenie HACCP – Poznań

Nasza firma P.H.U. „EPAK” oferuje również szkolenie HACCP dla pracowników. Dzięki niemu możliwe jest rozpoczęcie pracy jako audytor wewnętrzny HACCP, który sprawuje dozór nad całym systemem oraz jego właściwym funkcjonowaniem, a także ulepszaniem go. Z naszego szkolenia dowiesz się wszystkiego o:

 • HACCP w przedszkolu z cateringiem,

 • HACCP w przedszkolu z własną kuchnią,

 • HACCP w małej gastronomii,

 • HACCP obejmującym sklep spożywczy,

 • HACCP w zakładzie produkcyjnym,

 • HACCP w hotelu.

Ponadto poznasz dokładnie wszystkie przepisy i narzędzia, a także zdobędziesz specjalistyczną wiedzę o tym, jak wdrożyć HACCP. Szkolenie HACCP w mieście Poznań jest atrakcyjną ofertą skierowaną do osób które chcą zdobyć nowe kwalifikacje oraz właścicieli przedsiębiorstw, którym potrzebny jest audytor wewnętrzny HACCP. Gwarantujemy nowoczesne metody szkoleniowe, wysoką wartość merytoryczną oraz dużo praktyki z rzeczywistymi problemami i przykładami.

HACCP – Poznań

Jako firma P.H.U. „EPAK” zapewniamy najwyższe standardy jakościowe obsługi. Posiadamy liczne certyfikaty potwierdzające nasze kwalifikacje oraz wiedzę, a także doświadczenie. Wdrażaliśmy już niejeden HACCP w przedszkolu, czy HACCP obejmujący sklep spożywczy lub lokal gastronomiczny. Ponadto mamy doświadczenie w przeprowadzaniu kursów oraz szkoleń. Nasza oferta dedykowana jest dla firm z Poznania oraz wielkopolskich przedsiębiorstw. Do każdego z klientów podchodzimy zawsze w indywidualny sposób oraz proponujemy atrakcyjne ceny. Skontaktuj się z nami! Pomożemy Tobie z HACCP!

 

Zapoznaj się także z naszą ofertą: Usuwanie szkodników drewna w Poznaniu