Odkrycie w domu pluskiew może być nie lada problemem, szczególnie wtedy, gdy zaczynają doskwierać nam oraz naszym pociechą. Należy jednak wiedzieć, że pluskwy nie lęgną się tylko w brudnych lub zaniedbanych domach, mało tego – one lubią czystość. Jednak gdy następuje, okresowa epidemia tych insektów na jakimś określonym terenie mogą się one pojawić w każdym miejscu w tym w naszych domach. Wpływa na to m.in. łatwość, z jaką są przenoszone, łącznie z jajami, na ubraniu żywicieli – na nas.

Odpluskwianie stanowi w podobnych wypadkach jedyną drogę ratunku przed rozrostem kolonii pluskwy domowej, ponieważ zaledwie w kilka tygodni może się zwiększyć do kilkunastu tysięcy osobników, a w takim wypadku to już nie dramat, a horror, z którym wygramy tylko za pomocą profesjonalnego podejścia do ich eksterminacji.

DEZYNSEKCJA METODĄ OPRYSKU SZCZEGÓŁOWEGO

Jedyny oprysk mogący trafić tam, gdzie kryją się pluskwy/pasożyty.

Ten rodzaj oprysku zwilża powierzchnię przez substancję aktywną. Owad ginie w ciągu zaledwie kilku godzin, od kontaktu z substancją. Wymaga jednak ogromnego doświadczenia i nakładu pracy, ponieważ musi objąć wszystkie potencjalne zakamarki przebywania pluskiew.
Chemię wprowadza się do kryjówek pasożytów pod ciśnieniem. Niestety nie rozwiązuje problemu odporności pluskiew na insektycydy, rozbiegania się po opryskach i nie odpowiada na problem migracji pluskiew z zewnątrz.

Różnorodność środków do zwalczanie szkodników

Skuteczne zwalczanie pluskiew odbywa się poprzez dwukrotne lub czasem trzykrotne opryskiwanie mieszkania w 2/3 tygodniowych odstępach. Bywa, że  wszystkie insekty giną od razu, a drugi zabieg ukierunkowany jest na wcześniej niewyklute z jaj owady. Metoda ta niszczy więc kolonię pluskiew poprzez wybicie wszystkich osobników i przerwanie ich cyklu rozrodczego.

Samodzielne próby zwalczania pluskiew, niestety rzadko kiedy przynoszą oczekiwany efekty. Częste odkurzanie mieszkania, wymiana łóżek na nowe, pozostawianie na noc zapalanego światła, czy stosowanie wody z octem zwykle nie daje żadnych efektów, zgodnych z naszymi oczekiwaniami. Zaufaj profesjonalnej firmie EPAK, która ma doświadczenie w walce z pluskwami, stosując sprawdzone sposoby. Skontaktuj się z nami, odpowiemy na Twoje zgłoszenie. Pluskwy nie mają z nami szans, skorzystaj z naszych usług w zakresie dezynsekcji, naciśnij przycisk poniżej. Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto zlecić to naszej firmie?

To nie przypadek, że zaufało nam już tak wielu Klientów. Dezynsekcja, podobnie jak inne nasze usługi, wykonywana jest przez zespół EPAK w zgodzie z misją naszej firmy – celem EPAK jest świadczenie usług z najwyższą starannością przy jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Stali zleceniodawcy cenią nas także za kompleksowy charakter naszych działań – pakiety usług umożliwiają ograniczenie kosztów i czasu poświęconego na dezynsekcję.

Wycena prowadzona jest indywidualnie dla każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie optymalnie dopasować wartość zlecenia do wykonywanych czynności oraz charakterystyki pomieszczeń podlegających dezynsekcji. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu omówienia szczegółów i przedstawienia możliwego zakresu współpracy. Czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny. Zapraszamy!