Firma P.H.U. “EPAK” to dynamicznie rozwijająca się firma która istnieje na rynku od ponad 11 lat. Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na zapewnienie standardów ekologicznych świadczonym przez nas usługom. Działamy zgodnie z hasłem przewodnim: “Rób swoje!.My zajmiemy się tym co zostało”. Jesteśmy po to by pomóc naszym klientom w rozwiązaniu problemów z zakresu deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji, a także usług ekologicznych, tak aby mogli zająć się tym co jest dla nich najważniejsze czyli tym co jest podstawowym celem działalności naszych klientów. Świadczymy także specjalistyczne usługi doradcze, dzięki którym indywidualnie do każdego klienta dobierzemy odpowiedni zakres usług.

Misją naszej firmy jest:

  1. Dbanie o poszanowanie środowiska naturalnego , – działając zgodnie z systemem HACCP eliminujemy zagrożenia jakie występują w produkcji żywności, – zwalczamy szkodniki, tj. myszy, szczury, nornice, krety, itp. – owady, drobnoustroje i wirusy.
  2. Kompleksowe świadczenie usług, korzystanie z pakietu usług naszej firmy, nasi klienci oszczędzają pieniądze jak i czas-mniej pracy przy ilości faktur do rozliczenia.
  3. Zadowolenie naszych klientów, wykonywane przez nas usługi są wykonywane z najwyższą starannością na najwyższym poziomie, co daje naszym klientom pewność, że powierzone nam wykonanie zadania spełni ich oczekiwania.

Działając zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami rynku główny nacisk kładziemy na profesjonalizm i zaangażowanie.

Wszystkie prace związane z deratyzacja, dezynfekcją, dezynsekcją, a także z fumigacją i ozonowaniem wykonujemy zgodnie z wymogami systemu HACCP. Środki które wykorzystujemy są najwyższej jakości i całkowicie bezpieczne zarówno dla ludzi jak i zwierząt.

Prowadzimy pełną dokumentacje dla naszych klientów która jest niezbędnym elementem w pełnej ochronie obiektów przed szkodnikami.

Biorąc pod uwagę ciągłe zmiany zachodzące w otoczeniu dążymy do podnoszenia swoich kwalifikacji w odniesieniu zarówno do techników wykonujących usługi, jak i pracowników biurowych, będących często kluczowym elementem naszej współpracy. Potwierdzeniem nabytych kwalifikacji są otrzymane dyplomu i certyfikaty z odbytych szkoleń.

Indywidualne podejście do klienta i wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu powierzonych usług, zaprocentowały tym, że obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie ekologicznych metod zwalczania intruzów. Doskonale znamy wymogi prawne i wszelkie normy, jakie są wymagane w naszej codziennej pracy.

Dotychczasowi klienci są z nami już od lat, dołącz do grona osób które nam zaufały!

O nas - zwalczanie szczurów i myszy, zwalczanie much mrówek, oprysk na kleszcze i komary, zwalczanie pluskiew, dezynfekcja urzędów, dezynfekcja klimatyzacja, dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych, gazowanie zbóż silosów magazynów, zamgławianie termiczne ulv, usuwanie roztoczy alergenów, ozonowanie mieszkań klimatyzacji, usuwanie grzybów pleśni bakterii, wdrożenie haccp punkty krytyczne, audyt biologa terenowego brc, dokumentacja haccp ghp gmp, szkolenia dla pracowników ifs haccp, sprzątanie poddaszy strychów piwnic, usuwanie odchodów gołębi i innych ptaków, sprzątanie i odkażanie po zgonach, zwalczanie roztoczy i ich alergenów, odgrzybianie, likwidacja pleśni grzybów alergenów, izolacja pozioma przy zawilgoceniu murów piwnic, osuszanie budynków i mieszkań, usuwanie wilgoci, badania laboratoryjne pleśni grzybów, pobieranie próbek z powietrza i różnych innych powierzchni