Karaczan prusak (Blattella germanica) to jeden z najbardziej uciążliwych i szkodliwych szkodników, które mogą pojawić się w domu, biurze czy restauracji. Są to niewielkie owady, o długości około 1,5 cm, o jasnobrązowym kolorze. Karaczany prusaki są aktywne głównie nocą, a ich obecność w pomieszczeniu jest nie tylko nieestetyczna, ale również niebezpieczna dla zdrowia.Karaczany prusaki są znane z tego, że przyczyniają się do rozprzestrzeniania chorób, ponieważ są nosicielami wielu drobnoustrojów. Mogą one wywoływać różnego rodzaju choroby, takie jak biegunki, zapalenia skóry czy choroby dróg oddechowych. Ponadto karaczany prusaki są bardzo wytrzymałe i potrafią przeżyć nawet kilka tygodni bez pożywienia, co czyni je jeszcze bardziej uciążliwymi.

Korzystanie z usług naszej firmy może pomóc w zwalczaniu karaczanów prusaków w sposób skuteczny i bezpieczny dla zdrowia ludzi i zwierząt. Nasza firma stosuje nowoczesne metody i środki chemiczne, które są skuteczne w zwalczaniu karaczanów prusaków, a jednocześnie bezpieczne dla ludzi i środowiska.Nasza firma oferuje kompleksowe usługi zwalczania szkodników, w tym karaczanów prusaków, w domach, biurach, restauracjach i innych miejscach. Nasze usługi obejmują nie tylko zwalczanie szkodników, ale również zapobieganie ich pojawianiu się w przyszłości.

Współpraca z nami zapewni Państwu pełną ochronę przed karaczanami prusakami i innymi szkodnikami, co z kolei przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa oraz poprawy jakości życia i pracy.

  • Prusaki są aktywne tylko nocą, w dzień ukrywają się. Zjadają pokarm zarówno pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego
  • Jaja rozwijają się w kokonie noszonym przez samicę przy końcu odwłoka. Po około 20 dniach z kokonu wylęga się 15-40 lar
  • Larwy przechodzą kilka linień. Rozwój larwy (do postaci dorosłej) w temperaturze pokojowej trwa ok. 3 miesięcy. Samica w swoim półrocznym życiu składa 3-4 kokony.

Karaczan prusak - zwalczanie szczurów i myszy, zwalczanie much mrówek, oprysk na kleszcze i komary, zwalczanie pluskiew, dezynfekcja urzędów, dezynfekcja klimatyzacja, dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych, gazowanie zbóż silosów magazynów, zamgławianie termiczne ulv, usuwanie roztoczy alergenów, ozonowanie mieszkań klimatyzacji, usuwanie grzybów pleśni bakterii, wdrożenie haccp punkty krytyczne, audyt biologa terenowego brc, dokumentacja haccp ghp gmp, szkolenia dla pracowników ifs haccp, sprzątanie poddaszy strychów piwnic, usuwanie odchodów gołębi i innych ptaków, sprzątanie i odkażanie po zgonach, zwalczanie roztoczy i ich alergenów, odgrzybianie, likwidacja pleśni grzybów alergenów, izolacja pozioma przy zawilgoceniu murów piwnic, osuszanie budynków i mieszkań, usuwanie wilgoci, badania laboratoryjne pleśni grzybów, pobieranie próbek z powietrza i różnych innych powierzchni

Skuteczne sposoby zwalczania prusaków

ZADZWOŃ 62 501 75 60

Sprawdzone metody, pełna oferta dezynsekcji:

https://deratyzacja-epak.pl/oferta/dezynsekcja/

 

Przeczytaj także o: zwalczanie mklika mącznego