• Żywią się praktycznie wszystkim – słodyczami, tłuszczami. Mogą też konsumować mydło, krochmal, kosmetyki a także martwe owady i gryzonie.
  • Mrówki prowadzą społeczny tryb życia, dzieląc się funkcjami. Robotnice opiekują się potomstwem lub wędrują w poszukiwaniu wody i pokarm
  • Samice – królowe składają jaja.( po utracie skrzydeł) Każda z nich może złożyć w ciągu życia 300. Natomiast samce pojawiają się w gniazdach okresowo, zwykle jesienią i po kopulacji giną.
  • Szkody wyrządzone przez mrówki obejmują infekowanie pożywienia i roznoszenie chorób. Walka prowadzona z nimi w nieumiejętny sposób, nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. 

Mrówka faraona - zwalczanie szczurów i myszy, zwalczanie much mrówek, oprysk na kleszcze i komary, zwalczanie pluskiew, dezynfekcja urzędów, dezynfekcja klimatyzacja, dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych, gazowanie zbóż silosów magazynów, zamgławianie termiczne ulv, usuwanie roztoczy alergenów, ozonowanie mieszkań klimatyzacji, usuwanie grzybów pleśni bakterii, wdrożenie haccp punkty krytyczne, audyt biologa terenowego brc, dokumentacja haccp ghp gmp, szkolenia dla pracowników ifs haccp, sprzątanie poddaszy strychów piwnic, usuwanie odchodów gołębi i innych ptaków, sprzątanie i odkażanie po zgonach, zwalczanie roztoczy i ich alergenów, odgrzybianie, likwidacja pleśni grzybów alergenów, izolacja pozioma przy zawilgoceniu murów piwnic, osuszanie budynków i mieszkań, usuwanie wilgoci, badania laboratoryjne pleśni grzybów, pobieranie próbek z powietrza i różnych innych powierzchni

Skuteczne sposoby zwalczania mrówek

Sprawdzone metody, pełna oferta dezynsekcji:

https://deratyzacja-epak.pl/oferta/dezynsekcja/

 

Przeczytaj także o: zwalczanie myszy polnej