• Osy żyją gromadnie. Budują gniazda z szarej bibulastej masy podobnej do papieru, którą sporządzają z zeskrobanej tkanki roślinnej i wydzieliny specjalnych gruczołów.
  • Zimująca samotnie samica w pierwszych dniach wiosny buduje gniazdo złożone tylko z kilku komóre Składa w nim jaja i opiekuje larwami, aż do wyjścia pierwszych robotnic. Na nie przechodzi cała dalsza praca przy rozbudowie gniazda i zdobywaniu pokarmu.

Osa pospolita - zwalczanie szczurów i myszy, zwalczanie much mrówek, oprysk na kleszcze i komary, zwalczanie pluskiew, dezynfekcja urzędów, dezynfekcja klimatyzacja, dezynfekcja i sprzątanie po zmarłych, gazowanie zbóż silosów magazynów, zamgławianie termiczne ulv, usuwanie roztoczy alergenów, ozonowanie mieszkań klimatyzacji, usuwanie grzybów pleśni bakterii, wdrożenie haccp punkty krytyczne, audyt biologa terenowego brc, dokumentacja haccp ghp gmp, szkolenia dla pracowników ifs haccp, sprzątanie poddaszy strychów piwnic, usuwanie odchodów gołębi i innych ptaków, sprzątanie i odkażanie po zgonach, zwalczanie roztoczy i ich alergenów, odgrzybianie, likwidacja pleśni grzybów alergenów, izolacja pozioma przy zawilgoceniu murów piwnic, osuszanie budynków i mieszkań, usuwanie wilgoci, badania laboratoryjne pleśni grzybów, pobieranie próbek z powietrza i różnych innych powierzchni

Skuteczne sposoby zwalczania os

ZADZWOŃ 62 501 75 60

Sprawdzone metody, pełna oferta dezynsekcji:

https://deratyzacja-epak.pl/oferta/dezynsekcja/

 

Przeczytaj także o: zwalczanie szczura śniadego