Masz problem z komarami, kleszczami lub mrówkami w swoim środowisku – bezpieczne metody zapobiegania i usuwania nieproszonych gości najczęściej za pomocą insektycydów.

Zadzwoń! 62 501 75 60

kleszczlisc2 283x300 - Środowisko wolne od komarów, kleszczy i mrówek.

Nasi przeszkoleni technicy, za pomocą specjalnych preparatów w opryskiwaczach, zaaplikują bezpieczną dawkę odpowiedniego środka (insektycydu) w miejsca odpoczynku i żerowania szkodników takich jak: liście, kora, tereny roślinne, budynki, ganki, okapy, patia, ekrany okienne oraz inne obszary ich występowania. 

Technik najpierw wykona inspekcję terenu i oceni, jakie wykonać czynności aby najskuteczniej ochronić lub wyeliminować już nieproszonych gości oraz jaki zastosować środek. Następnie preparat jest bezpiecznie rozpylany dokładnie w miejscach najczęstszego występowania kleszczy i ich larw, mrówek oraz komarów.

komarlisc 300x256 - Środowisko wolne od komarów, kleszczy i mrówek.Gdy zaaplikowany preparat wyschnie – zazwyczaj około 30 do 60 minut – ochrona będzie już gotowa i wszyscy, zarówno Ty, zwierzęta, dzieci, goście i klienci będziecie mogli cieszyć się miejscem wolnym od komarów, kleszczy czy mrówek!

Używamy najbezpieczniejszych insektycydów z grupy pyretroidów. Są to naturalne i syntetyczne środki ochrony roślin używane w celu zwalczania owadów. Zaliczają się do trzeciej generacji insektycydów.

Zaletą pyretroidów jest  działanie wybiórcze – trujące dla owadów, a mało szkodliwe dla ludzi i innych organizmów wyższych. Nie działają na grzyby. Stosuje się je często do ochrony drewna.

mrowkalisc 300x200 - Środowisko wolne od komarów, kleszczy i mrówek.

Pomożemy Ci pozbyć się problemu,

Zadzwoń! 62 501 75 60

 

Lub zostaw do siebie kontakt, skontaktujemy się:

    Imię (wymagane)
    Kontakt (wymagane)
    Opis (wymagane)